Prenájom čistiacej techniky

 

Prenájom:

  • Profesionálneho tepovacieho stroja KARCHER PUZZI 100 na hĺbkové čistenie mokrým spôsobom. V prípade potreby vysvetlím postup a pravidlá správneho používania prístroja. K dispozícii aj počas víkendov a sviatkov. Po dohode možnosť donášky stroja až k Vám domov.
    Cena prenájmu: pracovný deň: 13€/6h, víkend :15 €/6h.+ DOHODA
  • Výkonného dvojturbínového priemyselného vysávača značky KÄRCHER. Použitie pre veľké množstvo špiny na staveniskách, v priemyselných prevádzkach, tiež upratovanie budov.
  • Vysokotlakového čističa K 7 s vodou chladeným výkonným motorom, ktorý je určený na silne znečistené väčšie plochy okolo domu, plotov, fasád domov, terás, chodníkov, automobilov alebo motoriek. 

Najväčšia požičovňa tepovacích strojov v Žiline!

Čistenie kobercov a čalúnenia, strojové tepovanie si môžete urobiť aj sami v pokoji bez stresu a vyčistiť si všetko potrebné podľa Vášho uváženia. Požičovňa čistiacich strojov je Vám k dispozícii. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si požičanie čistiaceho stroja. Budete k tomu potrebovať len občiansky preukaz a peniaze na vratnú zálohu. Pri odovzdaní stroja Vám vysvetlíme ako s ním pracovať a odovzdáme Vám čistiaci prípravok Kärcher.

Tento profesionálny čistiaci stroj sa používa na čistenie kobercov a všetkého čalúneného nábytku, ako sú kreslá, stoličky, sedacie súpravy, matrace a iné, extrakčné mokrou cestou. Jeho sila plne dostačuje na byty, kancelárie, chaty, chalupy, penzióny a ostatné menšie až stredné priestory. Možno tiež použiť na čistenie interiérov vozidiel. K tomuto extrakčného dodávame čistiaci prostriedok Kärcher.

V prípade potreby Vám vysvetlíme a predvedieme obsluhu tepovacieho stroja.