Tepovanie a čistenie

Špecializujeme sa na hĺbkové tepovanie kobercov, čalúneného nábytku a iného bytového príslušenstva.

Ponúkame Vám následovné služby:tepovanie v ziline cistenie v ziline prestigecleaning(40)

–    tepovanie kobercov

–    tepovanie sedacích súprav

–    tepovanie postelí, váľand a matracov

–    tepovanie kresiel, stoličiek a taburetiek

–    interérov áut

 

 

Prevádzame jednorázové alebo pravidelné strojové čistenie sedacích súprav – sedaček, kobercov a čalúneného nábytku s profesionálnymi strojmi renomovanej firmy Kärcher. Tepovanie prevádzame v Žiline a jej širokom okolí.


TEPOVANIE KOBERCOV

Na hĺbkové čistenie kobercov používame špičkové profesionálne tepovače Kärcher a aj najkvalitnejšie čistiace prostriedky tak tiež od firmy Kärcher.
 
Ponúkame Vám profesionálne tepovanie celoplošných kobercov, tepovanie kusových kobercov aj tepovanie kobercov s vysokým vlasom.
Vaše koberce zbavíme aj veľmi starých nečistôt, škvŕn, mastnoty, alergénov, nežiadúcich pachov, roztočov a ich výlučkov, prípadne nehôd po Vašich štvornohých miláčikoch.
Hĺbkové tepovanie kobercov doporučujeme vykonávať v domácnostiach minimálne 2 x ročne, vo firmách a pri viac zaťažovaných kobercoch aj 3 x ročne.
Doba schnutia: je závislá od viacerých faktorov, teploty a vetratelnosti v danej miestnosti, miery znečistenia kobercov, cca 3 – 9 hodín.
 
Tepovanie kobercov – postup
Čistený koberec pod silným tlakom nastriekame čistiacim prostriedkom Kärcher a na viac znečistené miesta aplikujeme špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý necháme adekvátnu chvíľu pôsobiť. Následne s napusteného koberca silným podtlakom odsávame všetkú prebytočnú vodu, vrátane všetkých nečistôt do zbernej nádoby tepovača. Tento proces opakujeme niekoľko krát kým nedosiahneme požadovaný výsledok.

TEPOVANIE INTERIÉROV ÁUT
 
Ponúkame Vám tepovanie a čistenie interiérov osobných áut, kamiónov, autobusov či karavanov.
Ku každému interiéru pristupujeme individuálne, čím je zaistené naozaj dokonalé vyčistenie interiéru auta a jeho reprezentatívneho vzhľadu.
Čo zahŕňa tepovanie auta:
Najskôr interiér auta povysávame a zbavíme hrubých nečistôt potom následuje tepovanie textilného interiéru (strop, sedadlá, výplne dverí, koberce, rohože a batožinový priestor).
Čistenie interiéru auta pokračuje čistením a ošetrením plastov. Nakoniec sa dokonalo umyjú a vyleštia okná z obidvoch strán a zrkadlá.
Na tepovanie interiérov áut používame výkonné tepovače Kärcher a tak tiež čistiace prostriedky od firmy Kärcher. Touto technológiou dosiahneme hĺbkové vytepovanie hlavne sedadiel.
Doba kompletného tepovania a vyčistenia interiéru je cca 3 hodiny. Interiér po vytepovaní je ešte vlhký a je potrebné ho postupne odvetravať. Doba schnutia je v lete cca 2 hodiny, v chladnejšom období je to viac.